Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır


Vakıfbank Worldcard ile harcamalarınızı taksitlendirebilir, paraya sıkıştığınızda nakit avans çekebilir; harcama yaptıkça Worldpuan kazanabilirsiniz. Ayrıca size özel sunulan kampanyalar ve imtiyazlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Makalemizin devamında Vakıfbank Worldcard çeşitleri, Worldcard avantajları ve Worldcard kredi kartı başvuru yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Vakıfbank Worldcard Çeşitleri

Hali hazırda bir çok Worldcard barındıran Vakıfbank, müşterilerine uygun kredi kartları ile adından bahsettiriyor. Worldcard çeşitlerinden her biri farklı kampanyalara ve farklı özelliklere sahip. Yazımızda belirttiğimiz üzere; kart çeşitlerinden, ihtiyacınıza uygun olanı seçip ona göre başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Klasik Worldcard: Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizi bu kredi kartı ile yapabilir, online ödemelerinizi gerçekleştirebilir, üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde indirimlerden ve çoklu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı, mobil bankacılık, ATM ve şubeler aracılığı ile nakit avans kullanabilirsiniz. Kredi kartınızın limitine göre maksimum günlük 4.000 TL’ye kadar anında nakit avans özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca peşin harcamalarınızı, hesap kesim tarihine kadar taksitlendirme imkanına sahipsiniz. Temassız ödeme özelliği de Vakıfbank Worlcard’da mevcuttur.

Vakıfbank Gold Kart: Worldcard üyesi iş yerlerinden yaptığınız alışverişler için Worldpuan kazanabilirsiniz ve bu puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Yurt dışında tek seferde 100 Dolar ve üzeri harcama yaptığınız alışverişlerde %5 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılım sağlamak için “YURTDISI” -bir boşluk- “Kart Numarasının Son 6 Hanesi” bilgilerini yazıp 6635’e mesaj ile göndermeniz gerekiyor. Eğer kampanyaya yurt dışından katılım sağlamak isterseniz, aynı mesajı 0 532 752 66 35’e göndermeniz gerekiyor.

Express Worldcard: Kredi kartlarına yıllık aidatı ödemek istemeyenler için Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu bir kredi kartıdır. Express kart sahipleri World ve Vakıfbank üye iş yerlerinden yaptıkları alışverişler için Worldpuan kazanırken, taksitli alışveriş imkanından yararlanabiliyor. İnternette güvenli alışveriş yapılabiliyor, nakit çözümlerden yararlanabiliyor, yurt içi ve yurt dışı alışverişlerde kullanılabiliyorsunuz.

World Sanal Kredi Kartı: Online alışverişlerin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için Vakıfbank müşterileri tarafından kullanılan sanal kart ile mail order alışverişleri yapılabilirsiniz. Fiziki bir kart değildir ve bu nedenle kopyalanma ihtimali ortadan kalkar. Güvenliği ön planda tutanlar kart sahipleri için ideal bir çözümdür. Bu kart için herhangi bir aidat söz konusu değildir. Sanal kart sahibi olmak için Worldcard’ınız olması gerekir. Vakıfbank şubelerinden, internet şubeden, mobil şubeden ve SMS ile (SANAL -bir boşluk- kartın son 6 hanesini yazıp 5724’e mesaj gönderilir) bu karta başvuru yapılabilir. Kredi kartı limitiniz el verdiğince, dilediğiniz tutarda limit belirleyip kullanabilirsiniz.

TercihKart: Vakıfbank, müşterilerine bu kart ile bazı sektörlerde indirimler ve taksit avantajı sunuyor. Örneğin tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişler için 3 taksit avantajından faydalanmak için “Taksit Paketi”ne abone olabilirsiniz. Aylık ücreti 14.90 TL’dir. Akaryakıt indirim paketi ile 50 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinizden %5 indirim avantajından ayda 18 TL’ye yararlanabilirsiniz. Diğer paketler için 0 850 222 0 724 numaralı Vakıfbank Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartlarına Nasıl Başvuru Yapılabilir?

SMS ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzun mesaj bölümünden “VB – bir boşluk- T.C. Kimlik Numarası” bilgilerini 5724’e göndererek 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakifbank.com.tr adresini ziyaret ettikten sonra “Bireysel” menüsünde bulunan “Kartlar” – “Kredi Kartları” bölümünden hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

0 850 222 07 24 numaralı Vakıfbank Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Worldcard başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilerseniz Worldcard seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilir, kendiniz için ideal olan kartı seçebilirsiniz.

Şubeler ve ATM’lerden Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank şubelerini mesai saatleri içerisinde ziyaret ederek, kart başvurunuzu yapabileceğiniz gibi; Vakıfbank ATM’lerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres:

Genel Müdürlük

Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi
No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Telefon: +90 216 724 10 00
Faks: +90 216 724 39 09


Like it? Share with your friends!

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir